Co je nového v domě u Parku

 • Koncert jazzového kytaristy Rudyho Linky

  Koncert jazzového kytaristy Rudyho Linky

  5.Března

  Ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci Vás zveme na koncert jazzového kytaristy Rudyho Linka, který se uskuteční v našich prostorách dne 19.3.2019 od 20 hodin. Těšíme se na Vás!

 • První zastávka Aliance vinařů V8 v Olomouci

  První zastávka Aliance vinařů V8 v Olomouci

  4.Března

  Šest současných členů Aliance vinařů V8 - Reisten, Sonberk, Volařík, Kolby, Marcinčák a Nové vinařství - Vám ve volné degustaci dne 16.5.2019 od 16:30 do 19:30 hod. představí na 50 vín, včetně kolekce Grand Cru V8 pro rok 2019.

 • TJ Olomouc-město zve na Maškarní šibřinky

  TJ Olomouc-město zve na Maškarní šibřinky

  4.Února

  TJ Olomouc-město z.s. Vás zve na maškarní šibřinky s názvem "V NEMOCNICI, ANEB POZOR VIZITA!" Akce se koná 9.2.2019 od 19:30 hodin. Vstupné 250 Kč. Tombola zajištěna. Přijďte v masce. Vstupenky na tel. 774 100 011.

 • TJ Olomouc-město zve na maškarní karneval

  TJ Olomouc-město zve na maškarní karneval

  4.Února

  TJ Olomouc-město z.s. zve rodiče a děti na DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL, který se bude konat 9.2.2019 od 13:30 hodin. Vstupné 50 Kč. Občerstvení zajištěno. Programem bude provázet PEPÍNO PRCEK.

 • VKH Olomouc zve na lesní ples

  VKH Olomouc zve na lesní ples

  15.Ledna

  Zveme Vás na další ročník oblíbeného plesu Vysokoškolského katolického hnutí Olomouc s podtitulkem LESNÍ PLES, který se bude konat 25.4.2019 od 19 hodin. O předprodeji vstupenek Vás budeme informovat.

 • 10. Absolvenstký ples Gymnázia Hejčín

  10. Absolvenstký ples Gymnázia Hejčín

  14.Ledna

  Asociace absolventů Gymnázia Olomouc-Hejčín si Vás dovoluje pozvat na jubilejní 10. ročník absolventského plesu, který se bude konat 23.3.2019. Předprodej vstupenek bude spuštěn začátkem února.

 • Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců

  Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců

  13.Ledna

  16.3.2019 bude náš sál hostit Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců. Čekají na vás originální oděvy, módní a bytové doplňky, keramika, šperky, košíky, hračky a mnohé další ručně zpracované výrobky.

   

 • 10. REPREZENTAČNÍ PLES DIVADLA NA CUCKY

  10. REPREZENTAČNÍ PLES DIVADLA NA CUCKY

  4.Ledna

  Zveme Vás na 10. reprezentační ples Divadla na cucky, který se koná dne 16.2.2019 v našem společenském sále. Předprodej vstupenek na pokladně Divadla na cucky, Dolní nám. 42, Olomouc.

 • SVATEBNÍ DEN V OKOUZLUJÍCÍM PROSTŘEDÍ

  SVATEBNÍ DEN V OKOUZLUJÍCÍM PROSTŘEDÍ

  1.Ledna

  Dne 3.2.2019 od 14 do 18 hod. Vás zveme na svatební den. Můžete se těšit na vše, co se organizace svatby týče, od svatebního plánování až po její realizaci. VSTUP ZDARMA! Těšíme se na Vás!

 • Společenský večer Galerie Anděl

  Společenský večer Galerie Anděl

  12.Prosince

  Společenský večer Galerie Anděl - pod křídly Hany Maciuchové se koná 26.1.2019 od 20 hodin. Večer plný překvapení. Dražba ve prospěch dětské kliniky FNOL. Bohatá umělecká tombola.

 • Zábavný travesti program “NAŠE VÁNOCE”

  Zábavný travesti program “NAŠE VÁNOCE”

  12.Listopadu

  Populární pražská travesti skupina SCREAMERS si pro Vás připravila nový zábavný program "NAŠE VÁNOCE". Vystoupení se koná 20.12.2018 od 19 hodin. Předprodej vstupenek na ticketportalu.

 • Pozvánka na Vánoční taneční besídku

  Pozvánka na Vánoční taneční besídku

  9.Listopadu

  Členové Klubu sportovního tance QUICK Olomouc si Vás dovolují pozvat na Vánoční taneční besídku,  která se koná 11.12.2018 od 17 hodin. Večer plný tance, tanečních vystoupení od nejmenších až po ty největší taneční páry a tanečníky.

 • Party by Klára a její host Olga Lounová

  Party by Klára a její host Olga Lounová

  4.Října

  Zveme Vás na další ročník úspěšné akce Párty by Klára, která se koná 3.10.2018 od 17:30 hodin. Těšit se můžetete na padesátku tanečnic a jejich nespoutané flirt dance show. Speciální host večera Olga Lounová. Těšíme se na Vás!

 • Pozvánka na koncert Ivy Bittové

  Pozvánka na koncert Ivy Bittové

  3.Října

  Majitelka neuvěřitelného hlasu a multižánrová zpěvačka Iva Bittová u nás vystoupí v rámci charitativního večera pro neziskovou organizaci Náruč dětem. Koncert se koná 30.10.2018 od 19 hodin. Vstupenky k zakoupení v čajovně Kratochvíle.

 • 75. výročí založení oddílu plavání

  75. výročí založení oddílu plavání

  27.Září

  Zveme Vás na společenský večer u příležitosti 75. výročí založení oddílu plavání SK UP Olomouc. Akce se uskuteční dne 13.10.2018 od 19 hodin. V průběhu večera Vás čeká vyhlášení nejlepších plavců roku a losovací soutěž o věcné ceny.

 • Taneční soutěž ve sportovním tanci

  Taneční soutěž ve sportovním tanci

  19.Září

  Ve spolupráci s Klubem sportovního tance QUICK Olomouc pořádáme dne 28.9.2018 od 9 do 17 h. taneční soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích pro dětské a juniorské kategorie. Těšíme se na Vás!

 • DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC

  DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC

  3.Září

  Jsme součástí DNŮ EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC. 8.-9.9.2018 vždy od 18 do 19 hod. jsme si pro Vás připravili komentované prohlídky našeho zrekonstruovaného domu včetně výstavy průběhu rekonstrukce.

   

   

   

 • Zapoj se do hry HLEDEJ ŽELVU!

  Zapoj se do hry HLEDEJ ŽELVU!

  8.Srpna

  Hledej želvu je prázdninová hra. Jejím cílem je na území města Olomouce najít památky a zajímavé stavby, které budou označené symbolem želvy... I náš dům je kulturní památkou ... ;-)

 • ZAŽIJTE VEČERY S OPRAVDOVÝMI HVĚZDAMI

  ZAŽIJTE VEČERY S OPRAVDOVÝMI HVĚZDAMI

  18.Července

  12.-13.9.2018 připravujeme dva ojedinělé VEČERY S HVĚZDAMI. Poprvé v Olomouci módní ikona Beata Rajská, dále Mistr Václav Hudeček, Janek Ledecký, Pepa Vojtek & INFLAGRANTI a gastronomický mág Přemek Forejt.

 • Komentované prohlídky Olomoucké muzejní noci

  Komentované prohlídky Olomoucké muzejní noci

  5.Května

  V pátek 18.5.2018 od 18 a 19 hodin se u nás konají 2 komentované prohlídky našeho nově zrekontruovaného objektu v rámci Olomoucké muzejní noci
     Od 20 hodin následuje představení W.A.Mozarta. 

 • Vystoupení travesti skupiny SCREAMERS

  Vystoupení travesti skupiny SCREAMERS

  1.Května

  Mistři parodie a nadsázky umělecky okořeněné o divadelní přesah, travesti skupina SCREAMERS, která u nás bude vystupovat 15.5.2018 
  v 19 hodin. Semifinalisté soutěže Česko Slovensko má talent!

 • 22. Divadelní Flora
  "PROTI ZDI"

  22. Divadelní Flora<br>

  8.Dubna

  Od 10. do 20. května bude Olomouc hostit 22. ročník výzamného festivalu Divadelní Flora. U nás se můžete těšit na celkem tři divadelní představení. Více informací a zakoupení vstupenek  v PROGRAMU.

 • 9. reprezentační ples Divadla na cucky

  9. reprezentační ples Divadla na cucky

  22.Ledna

  Zveme Vás na 9. reprezentační ples Divadla na cucky, který se koná dne 17.2.2018 v našem společenském sále.  Předprodej vstupenek na pokladně Divadla na cucky, Dolní nám. 42, Olomouc.

 • POZVÁNKA NA
  SVATEBNÍ DEN

  POZVÁNKA NA<br>SVATEBNÍ DEN

  4.Ledna

  Dne 4.2.2018 od 14 do 19 hod. Vás zveme na svatební den. Můžete se těšit na vše co se organizace svatby týče, od svatebního plánování až po její realizaci. VSTUP ZDARMA! Těšíme se na Vás!

 • Exkurze v rámci ArchDesignu Morava

  Exkurze v rámci ArchDesignu Morava

  18.Října

  Prostřednictvím veletrhu STAVOTECH jsme byli vybráni pro autorskou komentovanou prohlídku v rámci ArchDesignu Morava. Prohlídka se uskuteční dne 10.11.2017 od 17,00 hod.

 • Napsali o nás v magazínu [OL]4you

  Napsali o nás v magazínu [OL]4you

  14.Července

  Děkujeme šéfredaktorce lifestylového magazínu [OL]4you Zuzaně Zbořilové za krásný článek o našem projektu v červencovo-srpnovém čísle.

 • První svatba ve společenském sále

  První svatba ve společenském sále

  8.Července

  V krásném magickém datu 7.7.2017 náš citlivě zrekonstruovaný společenský sál přivítal historicky první svatbu.

 • Otevřeli jsme
  Espresso Bar

  Otevřeli jsme <br>Espresso Bar

  23.Listopadu

  Namístě původní tabákové trafiky jsme vybudovali moderní espresso bar TRAFFIC COFFEE pod taktovkou architekta Luďka Jasioka. Už nebudete chtít KÁVU odjinud!

 • Svatební salón se rozrůstá

  Svatební salón se rozrůstá

  31.Března

  Svatební salon
  a svatební agentura MONA
  se rozšiřuje o nového partnera Studio FACE
  Michaely Pospíšilové.

 • Nový advokát u nás našel nové působiště

  Nový advokát u nás našel nové působiště

  26.Března

  Novým členem mezi našimi klienty se stal advokát JUDr. David Pytela, MBA. Rozšířili jsme tak řady právních zástupců a advokátů v našem objektu.

 • Rozšiřujeme pro vás prostory

  Rozšiřujeme pro vás prostory

  19.Února

  DŮM U PARKU se stává ještě více kompaktní a přitažlivou stavbou díky probíhající rekonstrukci a přístavbě v zadní části budovy.

dot