News

 • CHCETE SI VYZKOUŠET TANEC
  S PROFESIONÁLEM?

  KURZY TANCE <br> S PROFESIONÁLEM!

  13.June

  Srdečně Vás zveme na nový taneční Kurz Pro-Am, tanec s profesionálním tanečníkem. Přijďte si vyzkoušet jaké je to ve StarDance a jak snadno se Vám bude učit samba, chacha nebo tango. Více informací a přihlášku naleznete zde. 

 • JUBILEJNÍ KONCERT KOIK OLOMOUC

  JUBILEJNÍ KONCERT KOIK OLOMOUC

  16.June

  Dovolujeme si Vás opět pozvat na letošní JUBILEJNÍ KONCERT Komorního orchestru Iši Krejčího Olomouc, který se bude konat u nás v DOMĚ U PARKU v termínu 16.6.2024 v 19.00 hod. Těšíme se na Vás.

 • AKCE SALONU PRVNÍ SVATEBNÍ
  SLEVA 10%

  SALON PRVNÍ SVATEBNÍ<br>SLEVA 10%

  31.July

  Salon nabízí velký výběr svatebních šatů, které jsou cenově dostupné pro každou nevěstu. Pokud si vyberete pro vaši svatbu svatební místo DŮM U PARKU,při předložení letáku vám bude poskytnuta sleva 10% z ceny půjčovného.

Co proběhlo v domě u parku

 • BARBERLOGY
  2024

  BARBERLOGY <br> 2024

  18.May

  Druhý ročník BARBERLOGY  je tu! Můžete se těšit na know-how předních jmen barber scény a to nejen z československé scény. Přijdi k nám zažít neobyčejnou holičskou show! Vstupenky zakoupíš zde.

 • BARUSHOW
  ZA OPONOU MYSLI

  BARUSHOW <br> ZA OPONOU MYSLI

  10.May

  Barbora Šušková pomáhá ženám překonávat výzvy skrze meditační techniky již více než 10 let. Tato jedinečná přednáška se uskuteční poprvé i v Olomouci a to přímo u nás v DOMĚ U PARKU. Tak přijď sklidnit mysli i ty. 

 • VOLNÝ TERMÍN NA SVATBU
  HUMNO 11

  VOLNÝ TERMÍN NA SVATBU<BR> HUMNO 11

  30.April

  Chceš mít svatbu ještě letos, ale nejsou termíny? Na našem druhém svatebním místě se uvolnil krásný termín v září, a to 13. - 15. 9. 2024. Pro více informací pište na info@humno11.cz 

 • REKREFEST 2024
  MEZI STROMY

  KATEDRA REKREOLOGIE <BR> UVÁDÍ

  6.April

  Katedra rekreologie při Univerzitě Palackého Vás zve na letošní FEST talk - konferenci k nám do DOMU U PARKU! Tématem letošní debaty je fráze "Co z tebe jednou bude?" A jak se s ní bývalý studenti rekreologie popasovali ve svém kariérním životě. 

 • BAVÍME SE S
  VLADIMÍREM HRONEM

  BAVÍME SE S <br> VLADIMÍREM HRONEM

  27.March

  Vladimír HRON u nás v DOMĚ U PARKU v nejlepší formě jako bavič i interpret výběru největších hitů populární hudby ( Karel Gott, M.David,  E.Presley, F.Sinatra, E.John atd.) s podporou skvělých videoprojekcí!

 • DIVADELNÍ SHOW

  DIVADELNÍ SHOW<br>TECHTLE MECHTLE

  25.March

  Techtle Mechtle je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. A vy ji můžete shlédnout 25.3.2024 v DOMĚ U PARKU. Představení bude nabité letní atmosférou a hlavně - pořádnou dávkou českého humoru. 

   

 • Absolventský ples
  Gymnázia Hejčín

  Absolventský ples <br> Gymnázia Hejčín

  23.March

  V pořadí již 12. ples absolventů gymnázia Hejčín je v DOMĚ U PARKU zpět a chystá pro vás opět velký kopec zábavy. Nebude chybět dobré jídlo, pití, hudba v podaní kapely Blue Defect, tanečníci, žongléři, kouzelníci a bohatá tombola.

 • KURZ MODERNÍ KALIGRAFIE - PSANÍ JE HRANÍ

  KURZ MODERNÍ KALIGRAFIE <br> PSANÍ JE HRANÍ

  17.March

  Obdivujete umění krasopisců? Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý. Na kurzu Psaní je hraní vám ukážou jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz se uskuteční v DOMĚ U PARKU 17.3.2024 a je určen pro začátečníky. 

 • PRVNÍ HOLIČSKÝ PLES
  V OLOMOUCI

  PRVNÍ HOLIČSKÝ PLES <BR> V OLOMOUCI

  2.March

  DOE'S BARBER SHOP Vás zve na první ročník Holičského plesu v DOMĚ U PARKU. Téma plesu je Pop Art ve stylu Andy Warhola. Těšit se můžete na zpěvačku Natálii Tichánkovou, věštkyni a stylový fotokoutek, vše ve stylu Pop Art. 

 • MAŠKARNÍ ŠIBŘINKY

  MAŠKARNÍ ŠIBŘINKY <bR> PŘIJEL K NÁM CIRKUS

  17.February

  VE spolupráci s TJ Olomouc příjíždí do DOMU U PARKU 17.2.2024 cirkus a veze sebou již tradiční ples "ŠIBŘINKY." Tešíme se na Vás my i pořadatelé TJ. Předprodej vstupenek již zahájen. Více infromací najdete v letáčku. 

 • DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL

  DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL

  17.February

  Zveme Vás na tradiční KARNEVAL, pořádaný TJ Olomouc-město 17.2.2024 u nás v DOMĚ U PARKU. Je tu vždy dětí jako smetí a k tomu zábavný program plný her a dobrot. Programem bude provázet agentura Jana. 

 • VALENTÝNSKÁ VEČEŘE
  V DOMĚ U PARKU

  VALENTÝNSKÁ VEČEŘE <br> V DOMĚ U PARKU

  14.February

  Připravíme pro Vás privátní degustační VEČEŘI s vlastním číšníkem uprostřed nádherného romantického sálu. Večeře jen pro Vás dva včetně 3-chodového menu dle vlastního výběru. Večer doladíme hudbou dle Vašeho přání.

 • VALENTÝNSKÉ ZÁSNUBY
  V DOMĚ U PARKU

  VALENTÝNSKÉ ZÁSNUBY <br> V DOMĚ U PARKU

  14.February

  Zažijte intimní ZÁSNUBY o Valntýnu právě u nás. Připravíme romantickou večeři uprostřed láskou vyzdobeného sálu jen pro Vás dva. Profesionální fotograf vytvoří krásnou vzpomínku na Váš den.

 • SVATEBNÍ DEN 11.2.
  V DOMĚ U PARKU

  SVATEBNÍ DEN <BR> V DOMĚ U PARKU

  11.February

  S radostí oznamujeme, že se blíží další ročník svatebního dne v DOMĚ U PARKU. Přijďte se inspirovat svatebními trendy pro rok 2024. Těšit se můžete na designové vystavovatelé, modní přehlídu a každoroční tombolu s krásnými cenami pro budoucí nevěsty i ženichy. 

 • DÁRKOVÝ POUKAZ DŮM U PARKU

  DÁRKOVÝ POUKAZ<br>DŮM U PARKU

  8.December

  Nevíte si rady čím obdarovat své blízké? Nabízíme vám k prodeji dárkový poukaz na služby u našich partnerů z DOMU U PARKU v celkové hodnotě 1.000,-. Můžete využít ve stavebním salonu, kavárně, optice či beauty salonu.

 • KDYŽ KOČKY NEJSOU DOMA
  DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

  DIVADELNÍ<br>PŘEDSTAVENÍ

  15.November

  15.11.2023 v 19.00 hod. u nás proběhne komediální divadelní představení o tom, co všechno se může stát, když dvě sestry odjedou na dovolenou bez mužů a ti zůstanou doma bez dozoru. Přijďte se zasmát.

 • PASNÍ JE HRANÍ KURZ MODERNÍ KALIGRAFIE

  PSANÍ JE HRANÍ<br>KURZ MODERNÍ KALIGRAFIE

  12.November

  Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní, který proběhne 12.11.2023 v DOMĚ U PARKU, vám ukážou jak začít s moderní kaligrafií. Kurz je určen pro začátečníky.

 • DEN OTEVŘENÝCH VRAT

  DEN OTEVŘENÝCH VRAT<br>HUMNO 11

  22.October

  Milé nevěsty, přijďte navštívit 22.10.2023 od 10.00 - 17.00 hod. naše druhé svatební místo "Humno 11," které se nachází kousek od Olomouce a načerpejte inspiraci pro Váš vysněný svatební den. Těšíme se na Vás!

 • FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY

  PODZIMNÍ FESTIVAL <br>DUCHOVNÍ HUDBY

  8.October

  Zveme Vás na krásný koncert v rámci Podzimního festivalu duchovní hudby, který proběhne u nás DOMĚ U PARKU v neděli 8.10.2023 v 19:00 hod. Vstupenky a bližší informace na: www.podzimni-festival.cz

 • KONCERT K MEZINÁRODNÍMU DNI SENIORŮ

  KONCERT<br>KE DNI SENIORŮ

  4.October

  4.10.2023 u nás v DOMĚ U PARKU bude uspořádaný dvojkoncert k Mezinárodnímu Dni seniorů. Koncert je pro seniory, kteří jsou členy Klubů seniorů. Vystoupí Iva Kevešová a skupina La Boujeau dále pak kapela p. Aleše Nitry. 

 • BEZ RETUŠE ŽENSKÝ PROJEKT

  BEZ RETUŠE<br>KALENDÁŘ K PRODEJI

  23.September

   "BEZ RETUŠE" Jedná se o ženský projekt, který dělá osvětu o onemocněních, anomáliích a handicapech. Fotografka Klára Psotová nafotila kalendář, který si můžete zakoupit na www.klarapsotova.cz/shop. Výtěžek z prodeje půjde na Dětskou Onkologii FNO. 

 • TANEČNÍ PŘÍPRAVKA NÁBORY

  TANEČNÍ PŘÍPRAVKA<br>NÁBORY

  19.September

  Máte šikovné děti co chtějí tančit a zažít tak krásu sportovního tance? Právě teď máte možnost přihlásit je do taneční přípravky v Klubu sportovního tance Quick! Tréninky probíhají právě u nás v krásném sále v DOMĚ U PARKU.

 • Dny evropského dědictví

  Dny evropského dědictví

  10.September

  Součástí této akce bude i naše místo DŮM U PARKU, dne 10. září 2023 v době od 16:00-19:00 hod. bude pro návštěvníky zpřístupněn prostor s obrazovou výstavou a dvě komentované prohlídky v 16:00 a 18:00 hod. Vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vás!

 • Emil Viklický
  DISTURBING THE PEACE (Úvahy o svobodě)

  Emil Viklický<br>DISTURBING THE PEACE (Úvahy o svobodě)

  7.September

  V rámci Dnů evropského dědictví a festivalu Emil Viklický 75 pořádá Studio Volantes a Statutární město Olomouc jazzový melodram, dne 7.9.2023 v 19:00 v DOMĚ U PARKU, v jehož libretu jsou použity texty a myšlenky Václava Havla. 

 • ÚŘEDNÍ ČTVRŤ ŽIJE
  SOUSEDSKÁ SLAVNOST

  ÚŘEDNÍ ČTVRŤ ŽIJE<br>SOUSEDSKÁ SLAVNOST

  26.August

  Přijďte poznat nové sousedy a společně se pobavit v sobotu 26.8. od 14:00 na Litovelské 17. V rámci této akce proběhne i beseda o architektuře a rekonstrukci našeho objektu DOMU U PARKU. Těšíme se na Vás.

 • Jubilejní koncert KOIK Olomouc

  Jubilejní koncert KOIK Olomouc

  22.June

  Dovolujeme si Vás pozvat na jubilejní koncert Komorního orchestru Iši Krejčího Olomouc s názvem "50-70-50", který se bude konat u nás v DOMĚ U PARKU v termínu 22.6.2023 v 19.00 hod. Těšíme se na Vás.

 • Svátky písní Olomouc

  Svátky písní <br>Olomouc

  2.June

  Letošní jubilejní 50.ročník tohoto krásného festivalu, který se koná ve dnech 31.5. - 4.6.2023. se uskuteční i v DOMĚ U PAKU a to 2.6.2023 od 14:30 do 16:00hod. proběhne zde soutěž vokálních ansáblů VOCALIS BELLUS. Přijďte si poslechnout mladé a nadějné umělce.

 • PSANÍ JE HRANÍ
  v DOMĚ U PARKU

  Kurz moderní kaligrafie<br>pro začátečníky

  20.May

  Na kurzu MODERNÍ KALIGRAFIE, který se uskuteční 20.5.2023 v DOMĚ U PAKU vás naučí krásně psát. Provedou vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem pro moderní kaligrafii. 

 • Olomoucká muzejní noc

  Olomoucká<br>muzejní noc

  19.May

  Dne 19.5.2023 v čase 18-21 hod. bude náš objekt zpřístupněn v rámci Olomoucké muzejní noci. Připravena bude výstava PŘED a po REKONSTRUKCI objektu a dále dva koncerty Komorního orchsetru Iši Krejčího v 18:30 a v 20:00 hod.

 • Colombian coffee club

  Colombian coffee club<br>ODPOLEDNE S VŮNÍ KÁVY

  1.May

  Přijďte k nám zažít příjemné odpoledne provoněné skvělou KÁVOU Z KOLUMBIE. Seznámíte se s farmářem, importéry výběrové kávy nebo zkušenýmmi baristy. Ochutnáte různé typy káv a můžete si vyzoušet práci baristy. 

 • Multižánrový koncert

  Multižánrový koncert<br>v DOMĚ U PARKU

  26.April

  Zveme Vás na MULTIŽÁNROVÝ KONCERT, který pořádá Komorní orchestr Iši Krejčího Olomouc ve spolupráci s DOMEM U PARKU. Koncert se koná  26.4.2023 v 19:00hod. Přijďte se zaposlouchat do skladeb od G. F. Händela, B. Marcella, A. Dvořáka a úpravy lidových písní. Těšíme se na Vás!

 • BARBERLOGY
  v DOMĚ U PARKU

  BARBERLOGY<br>KADEŘNICKÝ EVENT

  22.April

  V sobotu 22.4.2023 proběhne v DOMĚ U PARKU akce s názvem BARBERLOGY 2023. Jedná se o holičský a kadeřnický event zaměřený na prezentaci nových trendů, produktů a směrů v pánském vlasovém světě.

 • Ples VHK Olomouc

  Ples VKH Olomouc<br>V DOMĚ U PARKU

  13.April

  Dne 13.4.2023 od 19:00 hod. se v DOMĚ U PARKU uskuteční Ples vysokoškolského katolického hnutí Olomouc. K tanci nám bude hrát kapela Martin Láska&Band, tak doufáme, že parket bude stále plný a večer si u nás užijete!

 • Svatební den v DOMĚ U PARKU

  Svatební den<br>v DOMĚ U PARKU

  26.March

  Dne 26.3.2022 od 10 do 16 hod. Vás zveme na již tradiční SVATEBNÍ DEN. Můžete se těšit na vše, co se organizace svatby týče, od svatebního plánování až po její realizaci. Vstupenky jsou slosovatelné o krásné svatební ceny.
  Těšíme se na Vás!

 • Maturitní ples - SŠ Polygrafická

  Maturitní ples<br>SŠ Polygrafická

  11.March

  Maturitní ples je společenská tradice a událost, na kterou každý rád vzpomíná. U nás v DOMĚ U PARKU proběhne ples třídy 4.B Střední školy Polygrafické Olomouc 11.3.2023 od 18 hodin. Přejeme jim, ať mají jen ty nejpěknější vzpomínky na tento den.

 • Koncert Prague Cello Quartet

  Koncert<br>Prague Cello Quartet

  26.February

  Prague Cello Quartet, soubor čtyř profesionálních muzikantů a virtuózů, hrajících v originální úpravě nejznámější muzikálové melodie (Jesus Star Superstar, Bídníci, Mouline Rouge nebo Fantom opery), filmové hity i klasickou hudbu. Vstupenky ZDE

 • Maturitní ples Střední školy Polygrafické

  Maturitní ples Střední školy Polygrafické

  24.February

  Maturitní ples 4. A a 4. C Střední školy Polygrafické Olomouc s podtitulem "Buďte si jasně vedomí hvězd a nekonečna. pak se živit zdá být skoro jako začarovaný" - Vincent Van Gogh". Začínáme v 18 hodin. Těšíme se na Vás!

 • Valentýnská večeře
  v DOMĚ U PARKU

  Valentýnská večeře<br>v DOMĚ U PARKU

  14.February

  Připravíme pro Vás privátní degustační VEČEŘI s vlastním číšníkem uprostřed nádherného romantického sálu. Večeře jen pro Vás dva včetně 3-chodového menu dle vlastního výběru. Večer doladíme hudbou dle Vašeho přání.

 • Svatý Valentýn
  v DOMĚ U PARKU

  Valentýnské zásnuby<br>v DOMĚ U PARKU

  14.February

  Prožijte ZÁSNUBY v tento zamilovaný den právě u nás. Připravíme Vám romantickou večeři uprostřed nádherného sálu, který nasvítíme a romanticky vyzdobíme. Profesionální fotograf vytvoří krásnou vzpomínku na Váš den. 

 • MAŠKARNÍ ŠIBŘINKY

  MAŠKARNÍ<br>ŠIBŘINKY

  11.February

  Ve spolupráci s TJ Olomouc-město se u nás v DOMĚ U PARKU bude konat dne 11.2.2023 již tradiční ples "ŠIBŘINKY." Letos na téma "NA TÉ NAŠÉ HANÉ." Vstupenky budou k dispozici i u vstupu v den konání akce. Těšíme se na Vás!

 • DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL

  DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL

  11.February

  Zveme Vás na tradiční KARNEVAL, pořádaný TJ Olomouc-město 11.2.2023 u nás v DOMĚ U PARKU. Je tu vždy dětí jako smetí a k tomu zábavný program plný her a dobrot. Programem bude provázet klaun Pepíno Prcek.

 • představení Abonmá rendez-vous v operetě

  Bonusový koncert rendez-vous v operetě

  8.February

  Srdečně Vás zveme na představení studentů Konzervatoře Evangelické Akademie v Olomouci - RENDEZ-VOUS V OPERETĚ! Uvidíte nevšední představení plné zábavy, krásné hudby a oblíbených árií. Více informací na webu konzervatoře.

 • 20% sleva!
  na volné svatební termíny

  20% sleva na volné svatební termíny

  2.February

  Prožijte svůj velký den v okouzlujícím prostředí a využijte 20% SLEVU na svatbu u nás v DOMĚ U PARKU ve dnech 1.5., 8.5. a 5.7.2023.Místo jako stvořené pro Vaši svatbu snů nabídne nevšední propojení historie a současnosti.

 • Mikulášování 2022 pro malé i velké

  Mikulášování 2022<br>pro malé i velké

  5.December

  Zábavný předvánoční pořad pro malé, větší i největší plné písniček, čas i kouzel, pohádkových postav, legrace. A chybět nebude ani čert. Časy vystoupení jsou v 8:30 a v 10:30 hod.  Vtsupenky a více informací Agentura GONG. Těšíme se na Vaše ratolesti. 

 • Zpívající právník Ivo Jahelka

  Zpívající právník<br>Ivo Jahelka

  10.November

  Zpívající právník Ivo Jahelka a jeho představení Písničky zpod taláru. Zhudebněné soudničky, balady ze života, perličky ze soudních síní, které potěší i rozesmějí. Těšit se můžete 10.11.2022 od 18 hodin. Vstupenky Agentura GONG.

 • Fragile - koncert

  Koncert vokální skupiny FRAGILE

  30.October

  Slovenská vokální skupina FRAGILE složená z populárních osobností zve na koncert známých rock/pop/jazzových hitů světových umelců. V jejich repertoáru najdete skladby velikánů jakými jsou Bach či Chopin. Vstupenky zde.

 • Penzion Ponorka komedie s Lukášem Vaculíkem

  Penzion Ponorka<br>s Lukášem Vaculíkem

  17.October

  Francouzská komedie Pierra Chesnota v čele s Lukášem Vaculíkem, která si nehraje na nic jiného, než na komedii. Hrají: L. Vaculík, R. Štolpa, J. Galinová, A. Traganová, M. Žižka a další. Vstupenky Agentura GONG

 • EXKLUZIVNÍ ADRESA PRO VAŠI NOVOU KANCELÁŘ

  EXKLUZIVNÍ ADRESA PRO VAŠI NOVOU KANCELÁŘ

  30.September

  Uvolnily se nám 2 krásné kanceláře v přízemí. Průchozí dvojkancelář o celkové ploše 32 m2 a dále kancelář o ploše 36 m2. Pronájem je možný i s nábytkovými sestavami. Volné od 1.4.2022. Chtějte sídlo firmy na dobré adrese :-).

 • Opera Dráteník zpět do Olomouce

  Opera Dráteník zpět do Olomouce

  18.August

  Olomoucké barokní slavnosti k nám přináší při příležitosti 160. výročí úmrtí skladatele Františka Škroupa první českou operu, která ve světové premiéře zazněla v roce 1826. Hrajeme ji 18. a 19.8.2022 od 19:30.

 • BEZSTAROSTNĚ S JOSEFEM FOUSKEM POŘAD PLNÝ HUMORZ

  BEZSTAROSTNĚ<br>S JOSEFEM FOUSKEM

  29.May

  Zveme Vás na pořad s názvem "BEZSTAROSTNĚ" s Josefem Fouskem anebo pořad plný humoru a poetiky. Akce se koná 29.5.2022 v 18:00. Více na www.papfousek.cz. Předprodej vstupenek Agentura GONG, IC Olomouc podloubí radnice a Ticketportal.

 • Moderní kaligrafie pro začátečníky

  Kurz Moderní kaligrafie pro začátečníky

  22.May

  Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážeme jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen.

 • Pop-up 1. ochutnávka Jsme ze stejné planety

  1. ochutnávka<br>Jsme ze stejné planety

  8.May

  Zastavte se na dobré jídlo a pití, na kus řeči, za trochou zábavy. PRVNÍ OCHUTNÁVKA. Prozradíme vám něco víc o programu letošního 7. ročníku našeho projektu Jsme ze stejné planety. Více info k akci na facebookové události.

 • Koncert Krása Kvartet

  Koncert Krása Quartet a Jan Forest

  6.May

  Zveme Vás na koncert klasické hudby kvarteta Krása Quartet s hostem violistou Janem Forestem. Těšit se můžete na Beethovena a Dvořáka. Na Vaši návštěvu se budeme velmi těšit a doufáme, že si s námi koncert patřičně užijete!

 • TALKSHOW JANA PAULOVÉ JAK BEŽET DO KOPCE...

  TALKSHOW JANY PAULOVÉ JAK BEŽET DO KOPCE...

  25.April

  Talkshow Jany Pulové podle její veleúspěšné knihy s hostem Pavlem Zedníčkem s názvem JAK BĚŽET DO KOPCE... se koná 25.4.2022 v 19:00. Prodejní místa Agentura GONG a IC Olomouc podloubí radnice či Ticketportal

 • Ples VKH Olomouc VELKÝ GATSBY

  Ples VKH Olomouc<br>VELKÝ GATSBY

  21.April

  Zveme Vás na další ročník oblíbeného plesu Vysokoškolského katolického hnutí Olomouc s podtitulkem VELKÝ GATSBY, který se bude konat 21.4.2022 od 19 hodin. Více informací na facebookové události.

 • Med & Dent Ball ples studentů

  Med & Dent Ball<br>ples erasmus studentů

  26.March

  Studenti mezinárodního programu ERASMUS pořádají dne 26.3.2022 ples pod názvem PEPA Med and Dent Ball. Informace ke vstupenkám a programu najdete na facebookovém profilu.

 • Moravský slavík Jožka černý slaví 80

  Výjimečný koncert výjimečného umělce

  13.March

  Dne 13.3.2022 od 18 hodin zveme na koncert moravského slavíka Jožku Černého u příležitosti oslav jeho životního jubilea 80. narozenin. Vstupenky lze zakoupit v Agentuře GONG. Přijďte slavit také hudbou a písničkami. Těšíme se na Vás.

 • SVATEBNÍ DEN V OKOUZLUJÍCÍM PROSTŘEDÍ

  SVATEBNÍ DEN V OKOUZLUJÍCÍM PROSTŘEDÍ

  6.March

  Dne 6.3.2022 od 10 do 18 hod. Vás zveme na svatební den. Můžete se těšit na vše, co se organizace svatby týče, od svatebního plánování až po její realizaci. Vstupenky jsou slosovafelné o krásné ceny.
  Těšíme se na Vás!

 • Komorní orchestr Iši Krejčího zve na koncert

  KOMORNÍ ORCHESTR IŠI KREJČÍHO ZVE NA KONCERT

  4.March

  DŮM U PARKU si ve spolupráci s Komorním orchestrem Iši Krejšího Olomouc připravil jedinečný KONCERT U PARKU, který se koná 4.3.2022 od 18 hodin. Přiďte si poslechnout klasickou hudbu. Vstupné dobrovolné. 

 • Univerzita Palackého zve na Business camp

  Univerzita Palackého zve na Business camp

  20.November

  Univerzita Palackého v Olomouci zve na konferenci o cestě k úspěšnému podnikání - BUSINESS CAMP 2021. Pro ty, co chtějí podnikat, nasát inspiraci a cenné know-how přímo od profíků a propojit se bysnysmeny.

 • olomoucký flerjarmark rukodělných umělců

  olomoucký flerjarmark rukodělných umělců

  13.November

  13.11.2021 bude náš sál hostit Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců. Čeká na Vás exploze originálů tvořená s láskou, řemeslo, hand-made, dílničky a mnohé další ručně zpracované výrobky.

 • TANEČNÍ SOUTĚŽ QUICK DANCE CUP

  TANEČNÍ SOUTĚŽ<br>QUICK DANCE CUP

  10.September

  Náš společenský sál bude hostit taneční soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích pro kategorie dětí a juniorů QUICK DANCE CUP. Akce se koná 28.9.2021 od 10 hod. Vstupenky k zakoupení v den konání akce.

 • One woman show Haliny Pawlowské

  One woman show Haliny Pawlowské

  12.August

  SHOW Haliny PAWLOWSKÉ – CHUŤ DO ŽIVOTA, aneb o vzrušení, lásce, katastrofách a spoustě pitomců, kteří zasluhují, abychom se jim společně smáli, a taky, pochopitelně o jídle! Protože: VŠECHNO JE PUTNA, JEN KDYŽ NÁM CHUTNÁ. Vstupenky Ticketportal a Agentura GONG.

 • Wolfgang Amadeus Mozart Figarova svatba

  W. A. Mozart<br>Figarova svatba

  4.November

  Orchestr Konzervatoře Evangelické akademie ve spolupráci s Komorním orchestrem Iši KrejčíhoVás zve na koncert fragmentu opery W.A. Mozarta Figarova svatba. Začátek představení je v 18 hodin. Těšíme se na Vás.

 • Olomoucká muzejní noc

  Komentovaná prohlídka Olomoucká muzejní noc

  16.October

  Dne 16.10.2020 Vás zveme na komentovanou prohlídku s majitelem objektu v rámci tradiční akce Olomoucká muzejní noc. Čas bude upřesněn. Těšíme se na Vás!

 • VYSTOUPENÍ TRAVESTI SKUPINY SCREAMERS

  Barokní opera<br>C.A. Badia - La Psiché

  30.September

  Naše nejlepší travesti skupina SCREAMERS se zábavným pořadem "POSLEDNÍ ZVONĚNÍ". Začátek představení je v 19 hodin. Vstupenky v síti Ticketportal, Informačním centru v podloubí radnice v Olomouci nebo v Agentuře GONG.

 • dny evropjéjo

  Dny evropského dědictví olomouc 2020

  12.September

  V rámci Dnů evropského dědictví 2020 Vás zveme na komentované prohlídky našeho domu s majiteli objektu: SOBOTA 11:00-12:00 a NEDĚLE 16:00-17:00. A v TRAFFIC COFFEE pro každého návštěvníka malá pozornost!

 • Vladimír Hron "od aše po žilinu"

  Vladimír Hron<br>

  6.September

  Jedinečná one-men show plná dokonalých hudebních imitací, rycholpřevleků i vtipných skečů. To je Tour Vladimíra Hrona "...od Aše po Žilinu"- to vše při příležitosti 20 let na scéně. Předprodej vstupenek Agentura GONG.

 • Degustace Aliance vinařů V8

  Volná degustace Aliance vinařů V8

  13.August

  Přijďte ochutnat na 50 vzorků moravských vín. Ve volné degustaci Vám svá vína představí Vinařství Volařík, Kolby, Reisten, Sonberk, Nové vinařství a Víno Marcinčák za osobní přítomnosti zástupců vinařství. Těšíme se na Vás!

 • Vladimír Hron od Aše po Žilinu Tour

  Vladimír Hron<br>

  29.March

  Jeninečná one-men show plná dokonalých hudebních imitací, rycholpřevleků i vtipných skečů. To je Tour Vladimíra Hrona "...od Aše po Žilinu"- 20 let na scéně. Předprodej vstupenek Agentura GONG.

 • 11. Absolventský ples GOH

  11. Absolventský ples Gymnázia Hejčín

  28.March

  Zveme Vás na 11. Absolventský ples Gymnázia Olomouc Hejčín s podtitulem "Držte si klobouky!". Tématem letošního plesu jsou klobouky a všechny podobné doplňky typu cilindy, buřinky, baretky, kloboučky atp. Těšíme se na Vás!

 • OLOMOUCKÝ FLERJARMARK RUKODĚLNÝCH UMĚLCŮ

  OLOMOUCKÝ FLERJARMARK RUKODĚLNÝCH UMĚLCŮ

  22.March

  22.3.2020 bude náš sál hostit Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců. Čekají na vás originální oděvy, módní a bytové doplňky, keramika, šperky, košíky, hračky a další ručně zpracované výrobky. Více informací o prodejcích na Facebookové události.

 • spolu olomouc a mvšo zve na ples

  SPOLU OLOMOUC A MVŠO ZVE NA PLES

  6.March

  Víte, že SPOLU Olomouc letos slaví 25. narozeniny? Slavte s nimi! První narozeninovou akcí je společenský večer, který pořádájí ve spolupráci s Moravskou vysokou školou Olomouc právě v našem společenském sále. 

 • XI. REPREZENTAČNÍ PLES DIVADLA NA CUCKY

  XI. REPREZENTAČNÍ PLES DIVADLA NA CUCKY

  29.February

  Zveme Vás na XI. reprezentační ples Divadla na cucky, který se koná dne 29.2.2020 v našem společenském sále. Předprodej vstupenek na pokladně Divadla na cucky, Dolní nám. 42, Olomouc.

 • Vernisáž fotografií Radovana Mikuly

  Vernisáž fotografií Radovana Mikuly

  18.November

  „LISTOPAD 89 ANEB KONEC VLÁDY JEDNÉ STRANY" nese název vernisáže fotografií Radovana Mikuly, které zychycují dobové texty na plakátech a krabicích přibližují okamžiky závěru roku 1989 v Olomouci.

 • olomoucký flerjarmark rukodělných umělců

  olomoucký flerjarmark rukodělných umělců

  16.November

  16.11.2019 bude náš sál hostit Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců. Čekají na vás originální oděvy, módní a bytové doplňky, keramika, šperky, košíky, hračky a mnohé další ručně zpracované výrobky.

 • Šansonový recitál pocta haně hegerové

  Šansonový recitál pocta haně hegerové

  13.November

  Známé písně Hany Hegerové v podání zpěvačky Dany Chytilové s klavírním doprovodem. Začátek v 17:00. Vstupenky na Odboru soc. věcí Magistrátu města Olomouce, II.NP, dveře č. 321. Vstupné 120 Kč, 80 Kč člen klubu seniorů SmOl.

 • Party
  by klara

  Velkolepý večírek <br> Party by klára

  9.November

  Opět se těšte na velkolepý taneční večírek! Tradičně vystoupí absolventky kurzů flirt dance - Dance Art studia v celkem deseti svůdných a vysoce efektních choreografiích! Více informací a vstupenky naleznete na Facebooku.

 • Vernisáž malířky Petry Nowak

  Vernisáž malířky<br>Petry Nowak

  11.October

  "VSTUPTE NA JEDEN VEČER DO ORIGINÁLU KRÁSY, POHODY ..." nese název vernisáž malířky Petry Nowak. Výstava proběhne dne 11.10.2019 od 17 hod. v předsálí našeho společenského sálu. Vstupné je ZDARMA. 

 • Den lidí
  bez domova

  Den lidí<br>bez domova

  10.October

  Kup si polévku a podpoř Charitu Olomouc :-). Dne 10.10. budeme opět součástí milého projektu, který realizuje spolek Dobré místo pro život.  K dispozici budeme od 11 hodin a nalévat polévky potřebným lidem - do vyprodání zásob.

 • Taneční soutěž QUICK DANCE CUP

  Taneční soutěž <br>QUICK DANCE CUP

  28.September

  Taneční soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích pro kategorie dětí a juniorů QUICK DANCE CUP. Akce se koná 28.9.2019 od 10 hod. Vstupenky k zakoupení v den konání akce.

 • Taneční a sportovní přípravka pro děti

  Taneční a sportovní přípravka pro děti

  11.September

  Klub sportovního tance QUICK Olomouc pořádá dne 11.9.2019 od 17:15 hod. UKÁZKOVOU HODINU taneční a sportovní přípravky pro děti od 5 let. Taneční přípravka bude na našem sále probíhat dále každou středu 17:15-18:15 hod.

 • DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC

  DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC

  2.September

  V rámci DNŮ EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC, které se koná 2.-8.9.2019, pro Vás připravujeme komentované prohlídky našeho zrekonstruovaného domu včetně výstavy průběhu rekonstrukčních prací.

 • Zakončení taneční sezóny s besídkou

  Zakončení taneční sezóny s besídkou

  19.June

  Klub sportovního tance QUICK Olomouc Vás zve na závěrečnou besídku taneční sezóny s vystoupeními svých členů od těch nejmenších po ty největší dospělé páry. Ve večerních hodinách následuje opékání špekáčků.

 • SwingOlo s Petra Borovičková Trio

  SwingOlo s Petra Borovičková Trio

  1.June

  První červnový den proswingujeme! Akce s názvem SwingOlo, kde k tanci a poslechu nám zahraje brněnská kapela Petra Borovičková Trio. Začínáme v 19:30. Vstupné na místě 220 Kč. Těšíme se na Vás.

 • Taneční soustřední KST QUICK Olomouc

  Taneční soustředění<br>KST QUICK Olomouc

  1.June

  V sobotu 1.6.2019 se koná na společenském sále celodenní taneční soustředění párů z Klubu sportovního tance QUICK Olomouc pod vedením Mistrů ČR a účastníků StarDance Terezy Jendrulkové a Robina Ondráčka.

 • Komorní pěvecký sbor

  Koncert pěveckého sboru Kassiopea

  24.May

  Srdečně Vás zveme na koncert ženského komorního pěveckého sboru Kassiopea a vokální skupiny Generace, který se koná 24.5.2019 od 19 hodin. Vstupenky jsou k zakoupení na místě v den konání akce. Cena 100 Kč. 

 • VYSTOUPENÍ TRAVESTI SKUPINY SCREAMERS

  VYSTOUPENÍ TRAVESTI SKUPINY SCREAMERS

  22.May

  Naše nejlepší travesti skupina SCREAMERS s novým zábavným pořadem "SMÍM PROSIT...?". Začátek představení je v 19 hodin. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal nebo v Informačním centru v podloubí radnice v Olomouci.

 • KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY OLOMOUCKÉ MUZEJNÍ NOCI

  KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY OLOMOUCKÉ MUZEJNÍ NOCI

  17.May

  Dne 17.5.2019 v 17 a 19 hod. se u nás konají 2 komentované prohlídky našeho domu a jeho historie včetně obrazové prezentace průběhu revitalizace . Součástí je i výstava obrazů malířky Zuzany Ondrášové Čupalkové.

 • aleinace v8 vás zve na vinařský den

  První zastávka Aliance vinařů V8 v Olomouci

  16.May

  saklcnsajkxcnaknxcjasknxcjkasncjkashbcj sjdnkasjhcbdajks aschndjaskcnas ascnjaskncjkas asncjkasncjkasn asnjkdhcnajkshndkj jdkfhnkjsncfjdn

 • Zahájení výstavy malířky Zuzany Ondrášové

  Zahájení výstavy Zuzany Ondrášové (Čupalkové)

  2.May

  Zveme Vás na zahájení výstavy malířky Zuzany Ondrášové (Čupalkové), která se uskuteční dne 2.5.2019 v 17:00 v Galerii města Olomouce, Dolní náměstí 7. K výstavě v roli kurátora promluví pan Igor Opravil.

 • Pozvánka na lesní ples

  VKH Olomouc zve na lesní ples

  25.April

  Zveme Vás na další ročník oblíbeného plesu Vysokoškolského katolického hnutí Olomouc s podtitulkem LESNÍ PLES, který se bude konat 25.4.2019 od 19 hodin.  

 • koncert jazzového kytaristy Rudyho Linky

  Koncert jazzového kytaristy Rudyho Linky

  18.April

  Ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci Vás zveme na koncert jazzového kytaristy Rudyho Linka, který se uskuteční v našich prostorách dne 19.3.2019 od 20 hodin. Těšeíme se na Vás!

 • TJ Olomouc-město zve na dětský maškarní karneval

  TJ Olomouc-město zve na maškarní karneval

  4.February

  TJ Olomouc-město z.s. zve rodiče a děti na DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL, který se bude konat 9.2.2019 od 13:30 hodin. Vstupné 50 Kč. Občerstevní zajištěno. Programem bude provázet PEPÍNO PRCEK.

 • Maškarní šibřinky "V NEMOCNICI, ANEB POZOR VIZITA!"

  TJ Olomouc-město zve na Maškarní šibřinky

  4.February

  Tělovýchovná jednota Olomouc-město z.s. Vás zve na maškarní šibřinky s názvem "V NEMOCNICI, ANEB POZOR VIZITA!" Akce se koná 9. února 20196 od 19:30 hodin. Vstupné 250 Kč. Tombola zajištěna. Přijďte v masce. Rezervace vstupenek na tel. 774 100 011.

 • Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců

  Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců

  17.January

  16.3.2019 bude nás sál hostit Olomoucký FlerJarmark rukodělných umělců.

   

 • 10. Absolvenstký ples Gymnázia Olomouc-Hejčín

  10. Absolvenstký ples Gymnázia Hejčín

  14.January

  Asociace absolventů Gymnázia Olomouc-Hejčín si Vás dovoluje pozvat na jubilejní 10. ročník absolventského plesu, který se bude konat 23.3.2019. Předprodej vstupenek bude spuštěn začátkem února. Nezmeškejte svůj lupen, kapacita omezaná!

 • Společenský večer Galerie Anděl

  Společenský večer Galerie Anděl

  12.January

  Společenský večer Galerie Anděl - pod křídly Hany Maciuchové. Večer plný překvapení. Dražba ve prospěch dětské kliniky FNOL. Bohatá umělecká tombola.

 • 9. REPREZENTAČNÍ PLES DIVADLA NA CUCKY

  10. REPREZENTAČNÍ PLES DIVADLA NA CUCKY

  4.January

  Zveme Vás na 10. reprezentační ples Divadla na cucky, který se koná dne 16.2.2019 v našem společenském sále. Předprodej vstupenek na pokladně Divadla na cucky, Dolní nám. 42, Olomouc.

 • POZVÁNKA NA SVATEBNÍ DEN

  SVATEBNÍ DEN V OKOUZLUJÍCÍM PROSTŘEDÍ

  4.January

  Dne 3.2.2019 od 14 do 18 hod. Vás zveme na svatební den. Můžete se těšit na vše, co se organizace svatby týče, od svatebního plánování až po její realizaci. VSTUP ZDARMA! Těšíme se na Vás!

 • TRAVESTI SKUPINA SCREAMERS "NAŠE VÁNOCE"

  Zábavný travesti program “NAŠE VÁNOCE”

  12.November

  Populární pražská travesti skupina SCREAMERS si pro Vás připravila nový zábavný program "NAŠE VÁNOCE". Vystoupení se koná 20.12.2018 od 19 hodin. Předprodej vstupenek na ticketportalu.

 • Vánoční taneční besídka

  Pozvánka na Vánoční taneční besídku

  9.November

  Zveme Vás na vánoční taneční besídku členů Klubu sportovního tance QUICK Olomouc, která se koná 11.12.2018 od 17:00. Večer plný tance, tanečních vystoupení od nejmenších až po ty největší taneční páry a tanečníky.

 • Párty by Klára s Olgou Lounovou

  Party by Klára a její host Olga Lounová

  31.October

  Zveme Vás na mega super trupr párty pořádanou Dance Art Studiem - Klára Slanová. 48 tanečnic a jejich flirt dance show a speciální host Olga Lounová. Těšíme se na Vás

 • Pozvánka na koncert Ivy Bittové

  Pozvánka na koncert Ivy Bittové

  3.October

  Majitelka neuvěřitelného hlasu a multižánrová zpěvačka Iva Bittová vystoupí 

 • 70. výročí založení oddílu plavání

  75. výročí založení oddílu plavání

  27.September

  Zveme Vás na příjemný společenský večer u příležitosti 70. výročí založení oddílu plavání SK UP Olomouc. Akce se uskuteční dne 13.10.2018 od 19 hodin. V průběhu večera bude vyhlášení nejlepší plavci roku a proběhne losovací soutěž o věcné ceny.

 • Taneční soutěž ve sportovním tanci

  Taneční soutěž ve sportovním tanci

  19.September

  Ve spolupráci s Klubem sportovního tance QUICK Olomouc pořádáme dne 28.9.2018 taneční soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích. 

 • DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC

  DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC

  3.September

  Zveme na DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ OLOMOUC. 8.-9.9.2018 vždy od 18 do 19 hod. jsme si pro Vás připravili komentované prohlídky našeho zrekonstruovaného domu včetně výstavy průběhu rekonstrukce.

   

   

   

 • Zapoj se do prázdninové hry HLEDEJ ŽELVU

  Zapoj se do hry HLEDEJ ŽELVU!

  8.August

  Hledej želvu je prázdninová hra. Jejím cílem je na území města Olomouce najít památky a zajímavé stavby, které budou označené symbolem želvy... I náš dům je kulturní památkou ... ;-)

 • VEČERY S HVĚZDAMI

  ZAŽIJTE VEČERY S OPRAVDOVÝMI HVĚZDAMI

  18.July

  V září se u nás můžete těšit na dva ojedinělé večery s opravdovými hvězdami. Poprvé v Olomouci přivítáme módní ikonu paní Beatu Rajskou s její módní přehlídkou, dále se můžete těšit na Mistra Václava Hudečka, Janka Ledeckého, Pepu Vojtka s triem INFLAGRANTI a gastronimickou star Přemka Forejta. Přejeme Vám spoustu zážitků!

 • Komentované prohlídky Olomoucké muzejní noci

  Komentované prohlídky Olomoucké muzejní noci

  15.May

  V pátek 18.5.2018 od 18 a 19 hodin se u nás konají 2 komentované prohlídky našeho nově zrekontruovaného objektu v rámci Olomoucké muzejní noci. Od 20 hodin následuje představení W.A. Mozarta.

 • 22. ročník Divadelní Flora PROTI ZDI

  22. Divadelní Flora<br>

  8.May

  Od 10. do 20. května bude Olomouc hostit 22. ročník výzamného festivalu Divadelní Flora. U nás se můžete těšit na celkem tři divadelní představení. Více informací a zakoupení vstupenek  v PROGRAMU.

 • Vystoupení travesti skupiny SCREAMERS

  Vystoupení travesti skupiny SCREAMERS

  1.May

  Zveme Vás na mistry parodie a nadsázky umělecky okořeněné o divadelní přesah, travesti skupinu SCREAMERS, která u nás bude vystupovat 15.5.2018 v 19 hodin.

 • 9. representing ball of Na Cucky Theatre

  9. reprezentační ples Divadla na cucky

  22.January

  We invite you to a 9. representing ball of the Na Cucky Theatre which is held on 17.2.2018. Tickets you can get at the casch desk Na Cucky Theatre, Lower Square 42, Olomouc.

 • INVITATION FOR
  A WEDDING DAY

  POZVÁNKA NA<br>SVATEBNÍ DEN

  11.January

  We invite you to a wedding day which is held on 4.2.2018. We will tell you everything about the wedding organization, wedding planning and we prepare you for you big day. Looking forward to you! ENTRANCE FREE!!!

 • Excursion within ArchDesign Morava

  Exkurze v rámci ArchDesignu Morava

  18.October

  Through the STAVOTECH trade fair we have been selected for an authoritative guided tour of ArchDesign Morava. The tour will take place on 10.11.2017 from 17.00.

 • ARTICLE ON DŮM U PARKU IN [OL]4YOU MAGAZINE

  Napsali o nás v magazínu [OL]4you

  14.July

  We are grateful to Zuzana Zbořilová, the editor-in-chief of the [OL]4you lifestyle magazine for the interesting article about our project in the July-August issue.

 • THE FIRST WEDDING IN THE BANQUET HALL

  První svatba ve společenském sále

  8.July

  After a careful restoration, the banquet hall of the HOUSE BY THE PARK hosted its first wedding event on a magical date of July 7, 2017.

 • We opened Espresso Bar

  Otevřeli jsme <br>Espresso Bar

  23.November

  At the site of the original tobacco tobacconists, we have built a modern espresso bar TRAFFIC COFFEE under the direction of architect Luděk Jasiok. You will not want COFFEE elsewhere!

 • Wedding salon is expanding

  Svatební salón se rozrůstá

  31.March

  Wedding salon MONA is expanding with a new partner Studio FACE. They will provide you with a complete offer of wedding dresses including accessories, visages and make-up. 

 • David Pytela Law Office is opened

  Nový advokát u nás našel nové působiště

  26.March

  David Pytela Law Office offers its services in our office-building. This law firm provides its clients with complete legal services according to Czech law..

 • Our area is expanding

  Rozšiřujeme pro vás prostory

  19.February

  DŮM U PARKU is becoming a more and more compact and attractive building thanks to the current renovation and new outbuilding in the rear section of the building.

Event calendar

May 2024
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
DATE SHOW
dot